USD
EURO
ALTIN

BİRBİRLERİNE KAVUŞTULAR!RAHŞAN ECEVİT EŞİ BÜLENT ECEVİT’İN YANINA DEFNEDİLDİ

Rahşan Ecevit eşi Bülent Ecevit’in yanına, devlet mezarlığına defnedildi.. Rahşan Ecevit eşi Bülent Ecevit’in yanına, yarın öğle Kocatepe Camii’nde cenaze töreni düzenlendi ve ardından devlet mezarlığına defnedildi..Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit, böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında tedavi gördüğü GATA’da hayatını kaybetti. Rahşan Ecevit, Kocatepe Camisi’nde kılınan cenaze namazı sonrası Devlet Mezarlığı’nda defnedildi. […]

BİRBİRLERİNE KAVUŞTULAR!RAHŞAN ECEVİT EŞİ BÜLENT ECEVİT’İN YANINA DEFNEDİLDİ

Rahşan Ecevit eşi Bülent Ecevit’in yanına, devlet mezarlığına defnedildi..

Rahşan Ecevit eşi Bülent Ecevit’in yanına, yarın öğle Kocatepe Camii’nde cenaze töreni düzenlendi ve ardından devlet mezarlığına defnedildi..Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi Rahşan Ecevit, böbrek ve akciğer yetmezliğinden 97 yaşında tedavi gördüğü GATA’da hayatını kaybetti. Rahşan Ecevit, Kocatepe Camisi’nde kılınan cenaze namazı sonrası Devlet Mezarlığı’nda defnedildi.

Rahşan Ecevit son yolculuğuna uğurlandı

Eski Başbakan Bülent Ecevit’in eşi ve DSP’nin Kurucu Genel Başkanı Rahşan Ecevit’in cenazesi, öğle namazını müteakip Ankara Kocatepe Camii’nden kaldırılarak, Devlet Mezarlığı’nda Bülent Ecevit’in yanına defnedildi.

“EN BÜYÜK ARZUSUYDU”

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal yaptığı açıklamada, “Rahşan Ecevit’in En büyük arzusu Bülent Ecevit ile aynı kabirde yatabilmekti. Bülent Ecevit ile ayrılmaz bir sevgisi vardı. Buradan karar alacak olan Cumhurbaşkanı ve hükümetimiz. Onlar da bunu uygun görürse Bülent Ecevit ile aynı yerde gömülmesi talebimiz var” ifadelerini kullanmıştı.

CUMHURBAŞKANI’NDAN TAZİYE

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rahşan Ecevit’in vefatı dolayısıyla DSP Genel Başkanı Önder Aksakal’a taziyelerini bildirdi.

YORUMLAR


    0 YORUM

BİRBİRLERİNE KAVUŞTULAR!RAHŞAN ECEVİT EŞİ BÜLENT ECEVİT'İN YANINA DEFNEDİLDİ | Olay Haber
bodrum escort