USD
EURO
ALTIN

GÖZALTINA ALINAN GAZETECİ BARIŞ TERKOĞLU TUTUKLANDI

Gazeteci Terkoğlu adliyeye sevk edildi ve ardından tutuklandı. Bu sabah gözaltına alınan gazeteci Barış Terkoğlu, emniyetteki işlemlerinin ardından ifadesi alınmak üzere Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi. Soruşturmaya konu haberi yapan Hülya Kılınç’ın da Manisa’da gözaltına alındıktan sonra savcılığın talimatıyla doğrudan adliyeye götürüldüğü öğrenildi.Kılınç’ta daha sonra mahkeme tarafından tutuklandı. Odatv Sorumlu Haber Müdürü Barış Terkoğlu […]

GÖZALTINA ALINAN GAZETECİ BARIŞ TERKOĞLU TUTUKLANDI

Gazeteci Terkoğlu adliyeye sevk edildi ve ardından tutuklandı.

Bu sabah gözaltına alınan gazeteci Barış Terkoğlu, emniyetteki işlemlerinin ardından ifadesi alınmak üzere Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi. Soruşturmaya konu haberi yapan Hülya Kılınç’ın da Manisa’da gözaltına alındıktan sonra savcılığın talimatıyla doğrudan adliyeye götürüldüğü öğrenildi.Kılınç’ta daha sonra mahkeme tarafından tutuklandı.

Odatv Sorumlu Haber Müdürü Barış Terkoğlu ile muhabir Hülya Kılınç, “Libya şehidi MİT mensubunun cenaze görüntülerine Odatv ulaştı” başlıklı haber nedeniyle gözaltına alındı.

Bu sabah gözaltına alınan gazeteci Barış Terkoğlu, emniyetteki işlemlerinin ardından ifadesi alınmak üzere Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edildi.

Soruşturmaya konu haberi yapan Hülya Kılınç’ın da Manisa’da gözaltına alındıktan sonra savcılığın talimatıyla doğrudan adliyeye götürüldüğü öğrenildi.

YORUMLAR


    0 YORUM

GÖZALTINA ALINAN GAZETECİ BARIŞ TERKOĞLU TUTUKLANDI | Olay Haber
bodrum escort