USD
EURO
ALTIN

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN KORONA VİRÜS UYARISI:SARILMALARI,ÖPÜŞMELERİ,EL SIKIŞMALARI ERTELEYİN

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan korona virüs uyarısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazının ardından cemaate seslendi. Konuşmasında dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs salgınına da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Malum dünyada bir Corona Virüs salgını var. Bu salgın nedeniyle öpüşme, tokalaşma çok önemli bir münasebettir. Bu aralar bu sarılmaları, öpüşmeleri erteleyelim” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Büyük Çamlıca […]

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN KORONA VİRÜS UYARISI:SARILMALARI,ÖPÜŞMELERİ,EL SIKIŞMALARI ERTELEYİN

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan korona virüs uyarısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazının ardından cemaate seslendi. Konuşmasında dünyayı etkisi altına alan Corona Virüs salgınına da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, ”Malum dünyada bir Corona Virüs salgını var. Bu salgın nedeniyle öpüşme, tokalaşma çok önemli bir münasebettir. Bu aralar bu sarılmaları, öpüşmeleri erteleyelim” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Büyük Çamlıca Camii’nde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar Kısıklı’da bulunan konutundan çıkarak Büyük Çamlıca Camii’ne geçti.

Erdoğan, burada cuma namazının ardından camiden cemaate seslenerek, “Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet niyaz ediyoruz. Gazilerimize Rabbimden, Allah’tan şifa niyaz ediyoruz. Üç ayların içindeyiz. Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin inşallah. Rabbim Ramazan’a da aynı dualarla kavuşmamızı nasip etsin. Bir taraftan Barış Pınarı, bir taraftan İdlib’de bir yandan da Libya’da şehitlerimiz oldu. Şöyle en sonunda masaya oturduk. Gece yarısı ateşkes ilanında anlaştık. Temennimiz odur ki bu sürer ve Müslümanın Müslümanla savaş yapması biter. Hepsinden öte bu süreçte duaların kabulüyle buraya vardık. Ayın 15’den itibaren bu olayın detayları konuşulacak” dedi.

“BİR ŞEYİ YAPALIM DERKEN DİĞERİNİ KAYBETMEYELİM”

YORUMLAR


    0 YORUM

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN KORONA VİRÜS UYARISI:SARILMALARI,ÖPÜŞMELERİ,EL SIKIŞMALARI ERTELEYİN | Olay Haber
bodrum escort