USD
EURO
ALTIN

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN GEZİLERİ İPTAL EDİLDİ!KANADA BAŞBAKANI VE EŞİ KARANTİNADA

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Burdur programı ertelendi! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın Burdur’da gerçekleştireceği programlar ertelendi. Erdoğan, kentte açılış ve ödül törenine katılacaktı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Burdur’da ve Bucak ilçesinde 13 Mart Cuma günü gerçekleştireceği programların ertelendiği açıklandı. AKP Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Erdoğan’ın tüm programlarının ertelendiğini duyurdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi […]

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN GEZİLERİ İPTAL EDİLDİ!KANADA BAŞBAKANI VE EŞİ KARANTİNADA

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Burdur programı ertelendi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın Burdur’da gerçekleştireceği programlar ertelendi. Erdoğan, kentte açılış ve ödül törenine katılacaktı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Burdur’da ve Bucak ilçesinde 13 Mart Cuma günü gerçekleştireceği programların ertelendiği açıklandı. AKP Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Erdoğan’ın tüm programlarının ertelendiğini duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) İstiklâl Yerleşkesi’nde yapımı tamamlanan 10 bin kişilik Spor Toto MAKÜ Stadyumu, Spor Bilimleri Fakültesi ve Lavanta Tepesi Otel açılışı için 13 Mart Cuma günü saat 14.30’da Burdur’a gelecekti.

Erdoğan’ın aynı gün saat 15.00’te Lavanta Tepesi Otel Konferans Salonu 3’üncü Uluslararası Mehmet Akif Ersoy Bilim ve Sanat Ödülleri törenine de katılması, ardından da Bucak ilçesine geçmesi planlanıyordu. DHA

Kanada Başbakanı Trudeau ve eşi, Kovid-19 şüphesiyle kendilerini karantinaya aldı.Kanada Başbakanı Justin Trudeau’nun eşi Sophie Trudeau’da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) belirtileri olduğu ve test sonuçları belli olana kadar Trudeau çiftinin kendini karantinaya aldığı belirtildi.

Başbakanlık Ofisinden yapılan açıklamada, söz konusu belirtilerin Trudeau çiftinin Londra’ya yaptığı bir ziyaret sonrasında ortaya çıktığı, bu sebeble eşinin yanı sıra Kanada Başbakanı’nın da test sonuçları gelene kadar kendilerini karantinaya aldığı bildirildi.

Kanada’da 34’ü Ontario’da, 32’si British Columbia’da, 7’si Alberta’da ve 4’ü Quebec’te olmak üzere 77 Kovid-19 vakası bulunuyor.

ABD’de Corona alarmı! New York’ta OHAL ilan edildi

New York Belediye Başkanı Bill de Blasio, Corona virüsü salgını nedeniyle eyalette olağanüstü hal ilan edildiğini duyurdu.

New York Belediye Başkanı Blasio, Corona virücü salgınıyla mücadele kapsamında OHAL ilan edildiğini belirterek, eyalette vaka sayısının 95’e yükseldiğini açıkladı.

Reuters’te yer alan habere göre, gazetecilere açıklamalarda bulunan Blasio, son 24 saatte Corona virüsüyle ilgili hızlı gelişmelerin yaşandığını kaydetti.

New York Valisi Andrew Cuomo da eyalette 500’den fazla insanın katılımıyla gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerin yasaklandığını duyurmuştu.

Washington Belediye Başkanı Muriel E. Bowser de yaptığı açıklamada, eyalette yeni vakaların görüldüğünü bildirerek eyalette OHAL ilan edildiğini açıklamıştı.sozcu.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN GEZİLERİ İPTAL EDİLDİ!KANADA BAŞBAKANI VE EŞİ KARANTİNADA | Olay Haber
bodrum escort