USD
EURO
ALTIN

DÜNYANIN EN ZENGİN GENÇ GÜZEL VE AKILLI KADINI KYLIE JENNER!

Yeni evden ilk poz.Uzun süren pazarlıklar sonucu kendisi için epey uygun bir fiyata satın aldığı yeni evinden ilk pozlarını paylaştı. EN AKILLI YATIRIM Dünyanın en zengin genç kadını unvanını taşıyan Kylie Jenner, servetini de akıllıca harcıyor. EMLAK YATIRIMLARINA YENİ HALKA Henüz 22 yaşında olmasına rağmen Los Angeles bölgesinde hatırı sayılır bir emlak yatırımı bulunan Jenner, […]

DÜNYANIN EN ZENGİN GENÇ GÜZEL VE AKILLI KADINI KYLIE JENNER!

Yeni evden ilk poz.Uzun süren pazarlıklar sonucu kendisi için epey uygun bir fiyata satın aldığı yeni evinden ilk pozlarını paylaştı.

EN AKILLI YATIRIM

Dünyanın en zengin genç kadını unvanını taşıyan Kylie Jenner, servetini de akıllıca harcıyor.

EMLAK YATIRIMLARINA YENİ HALKA

Henüz 22 yaşında olmasına rağmen Los Angeles bölgesinde hatırı sayılır bir emlak yatırımı bulunan Jenner, bunlara yeni bir halka daha ekledi.

İLK POZLAR

Bir çocuk annesi Jenner, Los Angeles’ın en gözde bölgelerinden biri olan Holmby Hills’te bir malikane satın aldı. Jenner, yeni evinde çekilen ilk pozlarını da sosyal medya sayfasından paylaştı.

FİYATI DÜŞÜRDÜ

Jenner, emlak portföyüne kattığı bu yeni ev için 36.5 milyon dolar harcadı. Aslında ev sahibi, bir hafta önce satışa çıkardığı bu ev için 45 milyon dolar talep etmişti. Fakat Kylie Jenner, yürütülen pazarlıklar sonucu evi 36.5 milyon dolara satın aldı.

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Jenner’ın yeni evinde çekip 171 milyon takipçisi olan Instagram hesabından paylaştığı pozlarına beğeni ve yorum yağdı.BACKGRID USA, BACKGRID UK, INSTAGRAM_hurriyet.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

DÜNYANIN EN ZENGİN GENÇ GÜZEL VE AKILLI KADINI KYLIE JENNER! | Olay Haber
bodrum escort