USD
EURO
ALTIN

SAĞLIK BAKANI VATANDAŞLARI SEMT PAZARLARINDA MASKE TAKMALARI KONUSUNDA UYARDI

Koca, Twitter adresinden, bir pazar esnafının üzerinde “Parasız gel, maskesiz gelme” yazılı tezgahının fotoğrafını paylaştı.  Fahrettin Koca, “Maske ve sosyal mesafe uyarılarımız, halkımızın pratik zekası, hazırcevap konuşmasıyla mevzu olup yayılıyor. Pazar yerinde dikkatli olalım. Biri, parayla birlikte bir miktar koronavirüs uzatabilir.” ifadelerini kullandı. Maske kullanımı ve sosyal mesafenin korunmasının önemine vurgu yapılan videoyla beraber Bakan Koca, şu ifadeleri kullandı: […]

SAĞLIK BAKANI VATANDAŞLARI SEMT PAZARLARINDA MASKE TAKMALARI KONUSUNDA UYARDI

Koca, Twitter adresinden, bir pazar esnafının üzerinde “Parasız gel, maskesiz gelme” yazılı tezgahının fotoğrafını paylaştı. 

Fahrettin Koca, “Maske ve sosyal mesafe uyarılarımız, halkımızın pratik zekası, hazırcevap konuşmasıyla mevzu olup yayılıyor. Pazar yerinde dikkatli olalım. Biri, parayla birlikte bir miktar koronavirüs uzatabilir.” ifadelerini kullandı.

Maske kullanımı ve sosyal mesafenin korunmasının önemine vurgu yapılan videoyla beraber Bakan Koca, şu ifadeleri kullandı:

“Virüsten uzak durmanın yolu, maske ve sosyal mesafedir. Ev dışında mutlaka maske takın ve sosyal mesafeyi koruyun. Kimin virüs taşıdığını bilemezsiniz. Tedbiri elden bırakmayın.”

YORUMLAR


    0 YORUM

SAĞLIK BAKANI VATANDAŞLARI SEMT PAZARLARINDA MASKE TAKMALARI KONUSUNDA UYARDI | Olay Haber
bodrum escort