USD
EURO
ALTIN

TFF KARARI İÇİN AÇIKLAMA YAPAN FENERBAHÇE:İNSAN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR!GS BAŞKANINN SAĞLIĞI NE DURUMDA?

Fenerbahçe: İnsan sağlığı her şeyden önemlidir.Fenerbahçe, basketbol ve voleybol liglerinde sezonun iptal edilmesi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yaparak voleybol ve basketbol sezonlarının iptal edilmesini değerlendirdi. İşte Fenerbahçe’nin açıklaması: Türkiye Basketbol Federasyonu ve Türkiye Voleybol Federasyonu, Covid-19 salgını dolayısıyla ING Basketbol Süper Ligi, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi, […]

TFF KARARI İÇİN AÇIKLAMA YAPAN FENERBAHÇE:İNSAN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR!GS BAŞKANINN SAĞLIĞI NE DURUMDA?

Fenerbahçe: İnsan sağlığı her şeyden önemlidir.Fenerbahçe, basketbol ve voleybol liglerinde sezonun iptal edilmesi ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesinden bir açıklama yaparak voleybol ve basketbol sezonlarının iptal edilmesini değerlendirdi.

İşte Fenerbahçe’nin açıklaması:

Türkiye Basketbol Federasyonu ve Türkiye Voleybol Federasyonu, Covid-19 salgını dolayısıyla ING Basketbol Süper Ligi, Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Ligi, AXA Sigorta Efeler Ligi ve Vestel Venus Sultanlar Liglerinin sona erdirildiğini açıklamıştır.

Mevzuata göre verilen bu kararlar doğrultusunda, her iki branşta da play-off aşaması maçları oynanmadan şampiyon ilan edilemeyeceğinden hareketle; sezonlar şampiyonluk ve küme düşen takımlar ilan edilmeksizin tescil edilmiştir.

Takımlarımız, sona erdirilen 4 ligin 2’sinde lider konumda yer almakta, tamamında şampiyonluk mücadelelerini sürdürmekteydi.

Tüm bu gündem doğrultusunda insan sağlığı şampiyonluklardan, kupalardan ve her şeyden önemlidir diyen, bunu sürecin en başından itibaren her fırsatta dile getiren kulübümüz, basketbol ve voleybol liglerinde alınan bu kararları saygıyla karşılamıştır.

Bu bağlamda federasyonların verdiği kararla 2019 – 2020 Sezonunda Erkek Basketbol, Kadın Basketbol, Erkek Voleybol ve Kadın Voleybolda mücadelesini tamamlayan takımlarımızı tebrik ediyor; maçlarda Fenerbahçemizi yalnız bırakmayan büyük taraftarımıza ve takımlarımıza destek olan değerli sponsorlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak önce ve sadece insan sağlığı dediğimiz sürecin en az zararla sona ermesini diliyor;

Başta Sağlık Bakanlığımız ve tüm ilgili kurumların eşsiz mücadelesi ile ülke olarak kontrol altında tuttuğumuz salgın sürecinde bizler evlerimizdeyken en ön safta mücadele veren kahraman sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor, bugüne dek hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tedavi gören vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Mustafa Cengiz’den iyi haber! Yoğun bakımdan çıktı

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, geçirdiği beyin ameliyatından sonra yoğun bakımdan çıktı. Cengiz’in ilk sözleri, “Kulüpteki işler aksamasın” oldu.

Halsizlik ve aşırı kilo kaybı şikayetleri ile hastaneye kaldırılan başkan Cengiz, yapılan tetkikler sonucunda beyin ameliyatı olmuştu. Uzun süren bir operasyon geçiren Mustafa Cengiz’i, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’ın yalnız bırakmadığı belirtildi.

Yoğun bakımdan çıkan Mustafa Cengiz’in yönetici arkadaşlarına, “Kulüpte işleyiş aksamasın. Herkesin moralini yüksek tutun. Takımda kimse problem yaşamasın” dediği ifade edildi. Albayrak ve Günay’ın ise Mustafa Cengiz’e, “Kimsenin bir sıkıntısı yok. En kısa sürede aramızda olacaksınız başkanım” dedikleri öğrenildi. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in de Başkan Mustafa Cengiz ile sürekli telefonda konuşarak moral verdiği kaydedildi.

 

YORUMLAR


    0 YORUM

TFF KARARI İÇİN AÇIKLAMA YAPAN FENERBAHÇE:İNSAN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİDİR!GS BAŞKANINN SAĞLIĞI NE DURUMDA? | Olay Haber
bodrum escort