maltcasino
Araç kiralama evden eve nakliyat THY UÇMAYA BAŞLIYOR!İŞTE YURT İÇİ VE YURT DIŞI SEFERLERİNİN BAŞLAMA TARİHİ | Olay Haber
USD
EURO
ALTIN

THY UÇMAYA BAŞLIYOR!İŞTE YURT İÇİ VE YURT DIŞI SEFERLERİNİN BAŞLAMA TARİHİ

THY Yönetim Kurulu Başkanı duyurdu! İşte iç hat ve dış hat seferlerinin başladığı tarih THY Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı iç hat seferlerinin 4 Haziran’da dış hat seferlerinin de 10 Haziran’da başlayacağını duyurdu. İşte İlker Aycı’nın canlı yayında yaptığı o açıklama: Bunu bana bir hafta evvel sorsaydınız ben size muhtemelen 28 Mayıs […]

THY UÇMAYA BAŞLIYOR!İŞTE YURT İÇİ VE YURT DIŞI SEFERLERİNİN BAŞLAMA TARİHİ

THY Yönetim Kurulu Başkanı duyurdu! İşte iç hat ve dış hat seferlerinin başladığı tarih

THY Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı İlker Aycı iç hat seferlerinin 4 Haziran’da dış hat seferlerinin de 10 Haziran’da başlayacağını duyurdu.

İşte İlker Aycı’nın canlı yayında yaptığı o açıklama:

Bunu bana bir hafta evvel sorsaydınız ben size muhtemelen 28 Mayıs gibi her şey iyi giderse başlayacağız. Haziran’ın hemen başında da dış hat uçuşlarımızı başlatacağız derdim. Ama ne oldu gidişat incelendi ve bakıldı iç hatlardaki yeni tarih 4 Haziran’a kaydı, dış hatlardaki yeni tarih de 10 Haziran’a kaydı.

Dolayısıyla şimdi biz de tarifemizi güncelleyerek yeni tarihe adapte olmaya çalışıyoruz ama ben bilet alan tüm yolcularımıza şunu söylemek isterim hiç merak etmesinler aldıkları biletler geçerlidir. Ücretsiz bir şekilde 2021 yılının 31 Aralık’ına kadar ücretsiz değişiklik hakları var.

Ücretsiz olarak tüm dünyada olduğu gibi biz de biletleri değiştireceğiz. Yeni tarihi belirleyip uçabilir.

Sefer sayılarında doğal olarak bir miktar azalma meydana gelecek. Kademeli olarak uçuşları açacağız. Örneğin her şey iyi gittiği takdirde uçuşlara başladığımızı düşünelim belli hatlarda uçuşlara başlayacağız. Örneğin; İstanbul-Ankara, İstanbul-İzmir, İstanbul-Trabzon, İstanbul Antalya gibi büyükşehirlerimize uçuşlarımızı açacağız.

Buna uygun bir plan yaptık. Türkiye’de yaklaşık 12 ila 14 destinasyonda açılışla birlikte o hafta uçmaya başlayabilmeyi uygun görüyoruz. Her şey iyi gittiği takdirde.

Pegasus hava yolları da yurt içi seferlerini 3 Haziran’da yurt dışı seferlerini ise 14 Haziran da başlayacağı öğrenildi.hurriyet.com.tr

YORUMLAR


    0 YORUM

THY UÇMAYA BAŞLIYOR!İŞTE YURT İÇİ VE YURT DIŞI SEFERLERİNİN BAŞLAMA TARİHİ | Olay Haber