USD
EURO
ALTIN

JAPONYA BAŞBAKANI ABE”KORONAVİRÜS İÇİN AVİGAN İLAÇINDAN TÜRKİYE’YE BAĞIŞLAYACAĞIZ”

Japonya Başbakanı hastane açılışında açıkladı: Türkiye’ye Avigan bağışlayacağız Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Japonya Başbakanı Shinzo Abe’nin katılmıyla açıldı. Abe, corona virüsle mücadelede Türkiye’yle işbirliği yapacaklarını belirterek, “Japonya’da geliştirilen ve virüse umut olabilecek Avigan ilacından Türkiye’ye de bağışlayacağız” dedi. Japonya’dan ekonomik destek açıklaması Türkiye’nin döviz takası anlaşması yapmasının gündemde […]

JAPONYA BAŞBAKANI ABE”KORONAVİRÜS İÇİN AVİGAN İLAÇINDAN TÜRKİYE’YE BAĞIŞLAYACAĞIZ”

Japonya Başbakanı hastane açılışında açıkladı: Türkiye’ye Avigan bağışlayacağız

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Japonya Başbakanı Shinzo Abe’nin katılmıyla açıldı. Abe, corona virüsle mücadelede Türkiye’yle işbirliği yapacaklarını belirterek, “Japonya’da geliştirilen ve virüse umut olabilecek Avigan ilacından Türkiye’ye de bağışlayacağız” dedi.

Japonya’dan ekonomik destek açıklaması

Türkiye’nin döviz takası anlaşması yapmasının gündemde olduğu Japonya’nın Başbakanı Shinzo Abe, Türkiye’ye kredi vermeyi düşündüklerini açıkladı. Abe, “Ülkede ekonomik faaliyetlerin teşvik edilmesine de yardımcı olmak istiyoruz” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM

JAPONYA BAŞBAKANI ABE''KORONAVİRÜS İÇİN AVİGAN İLAÇINDAN TÜRKİYE'YE BAĞIŞLAYACAĞIZ'' | Olay Haber
bodrum escort