USD
EURO
ALTIN

MUĞLA VALİSİ ESENGÜL CİVELEK SÜREKLİ HALKIN İÇİNDE” PAZARDA RAMAZAN BAYRAMI DENETİMİNDE BULUNDU”

Ramazan Bayramı Öncesi Muğla’da Tedbirler Arttırıldı. Koronavirüs salgınında halkın sağlığı önce gelir anlayışıyla hizmet eden ve Muğlalılar işte ”Vali dediğin böyle olur”diye taktir ettikleri Muğla Valisi Esengül Civelek sürekli halkın içinde onların dilek ve şikayetlerini dinleyerek görevini sürdürüyor. Vali Civelek bir gün trafik kontrolünde,başka gün AVM,çarşı denetiminde,yaşlıları ziyarette,gençlerle parklarda sohbet ederken görülüyor.Halkın içinden gelen biri […]

MUĞLA VALİSİ ESENGÜL CİVELEK SÜREKLİ HALKIN İÇİNDE” PAZARDA RAMAZAN BAYRAMI DENETİMİNDE BULUNDU”

Ramazan Bayramı Öncesi Muğla’da Tedbirler Arttırıldı.

Koronavirüs salgınında halkın sağlığı önce gelir anlayışıyla hizmet eden ve Muğlalılar işte ”Vali dediğin böyle olur”diye taktir ettikleri Muğla Valisi Esengül Civelek sürekli halkın içinde onların dilek ve şikayetlerini dinleyerek görevini sürdürüyor.

Vali Civelek bir gün trafik kontrolünde,başka gün AVM,çarşı denetiminde,yaşlıları ziyarette,gençlerle parklarda sohbet ederken görülüyor.Halkın içinden gelen biri olarak ta Valiliği vatandaşa hizmet için yapıyor.

Muğla Valisi Esengül Civelek, Ramazan Bayramı ve ilimizde uygulanacak dört günlük sokağa çıkma kısıtlaması öncesi Menteşe İlçesinde kurulan Perşembe Pazarında denetimlerde bulundu.
Muğla Valisi Esengül Civelek , Ramazan Bayramı öncesi salgın hastalığın toplum sağlığına yönelik oluşturduğu riski yönetmek, sosyal izolasyonu temin ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilmesi amacıyla İl genelinde denetim ve tedbirler arttırıldığını ve kurallara uymayanları yasal cezaların uygulanacağını söyledi.

Muğla Valisi Esengül Civelek , Ramazan Bayramı öncesi salgın hastalığın toplum sağlığına yönelik oluşturduğu riski yönetmek, sosyal izolasyonu temin ve sosyal mesafe kurallarına riayet edilmesi amacıyla İl genelinde denetim ve tedbirler arttırıldığını açıkladı.

Bugün yazılı açıklama yapan Vali Civelek 4 günlük sokağa çıkma yasağı öncesinde  Menteşe İlçesinde kurulan Perşembe pazarında denetimlerde bulundu.

PAZARDA ESNAF VE VATANDAŞI SIK SIK UYARDI

Pazarda tek tek gezdiği tezgâhlardaki esnafa hayırlı ve bol kazançlar dileğinde bulunan Vali Civelek, vatandaşları ve esnafı sosyal mesafeye riayet etmeleri ve maske kullanmaları konusunda uyararak, salgının toplum sağlığını tehdit ettiğini bu nedenle alınan tedbirlere herkesin riayet etmesi gerektiğini vurguladı.

 

YORUMLAR


    0 YORUM

MUĞLA VALİSİ ESENGÜL CİVELEK SÜREKLİ HALKIN İÇİNDE'' PAZARDA RAMAZAN BAYRAMI DENETİMİNDE BULUNDU'' | Olay Haber
bodrum escort