USD
EURO
ALTIN

KAYMAKAMLARA SESLENEN MUĞLA VALİSİ TAVLI”DAHA ÇOK SAHADA OLUN ,VATANDAŞA HİZMET EDİN

Vali Tavlı’dan kaymakamlara : Daha çok sahada olun, vatandaş odaklı hizmete ağırlık verin Muğla ilindeki kaymakamlarla toplantı yapan Vali Tavlı kaymakamları sahada daha çok çalışmaları için bilgilendirdi. Tavlı “İlçelerde ve kırsalda tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından vatandaş odaklı hizmetlere ağırlık verilmelidir” Diye konuştu. Vali Tavlı’dan kaymakamlara : Daha çok sahada olun, vatandaş odaklı hizmete […]

KAYMAKAMLARA SESLENEN MUĞLA VALİSİ TAVLI”DAHA ÇOK SAHADA OLUN ,VATANDAŞA HİZMET EDİN

Vali Tavlı’dan kaymakamlara : Daha çok sahada olun, vatandaş odaklı hizmete ağırlık verin
Muğla ilindeki kaymakamlarla toplantı yapan Vali Tavlı kaymakamları sahada daha çok çalışmaları için bilgilendirdi. Tavlı “İlçelerde ve kırsalda tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından vatandaş odaklı hizmetlere ağırlık verilmelidir” Diye konuştu.

Vali Tavlı’dan kaymakamlara : Daha çok sahada olun, vatandaş odaklı hizmete ağırlık verin

Geçtiğimiz hafta göreve başlayan yeni Muğla Valisi Orhan Tavlı valilik binasında 13 ilçe kaymakamı ile toplantı yaptı. Tavlı kaymakamlardan  turizm, sağlık, tarım, ekonomi,  eğitim,  orman, madencilik, ulaşım ve güvenlik konuları olmak üzere yürütülen hizmetler hakkında bilgiler aldı.

Toplantıda ayrıca ilçelerin genel durumları, ilçelerin ekonomisine katkı sağlayacak proje ve yatırımlar ile ilçelerin sorunları ele alındı.

YÖNETİCİLER SAHADA DAHA ÇOK BULUNMALI

Yöneticilerin ve görevlilerin sahada daha çok bulunmasına vurgu yapan Vali Tavlı, özellikle halkın refahını arttıracak ve vatandaşa doğrudan temas edecek projeler üzerinde durulması gerektiğini bildirdi.

 

Vali Tavlı, vatandaşların en iyi, en kaliteli kamu hizmetine ulaşması, kamu kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması amacıyla ilgili tüm taraflarla iş birliği içerisinde çalışmalar gerçekleştirilmesinin önemine vurgu yaptı.

VATANDAŞ ODAKLI HİZMETLERE AĞIRLIK VERİLMELİ

Devletin kurum ve kuruluşları ile bir bütün olduğunu ve uyum içerisinde çalışması gerektiğini belirten Vali Tavlı, “Vatandaş memnuniyeti yaratacak hizmetlerin sunulması ve bu hizmetlerin organize edilmesi noktasında elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. Bu nedenle il merkezinde, ilçelerde ve kırsalda tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız tarafından vatandaş odaklı hizmetlere ağırlık verilmelidir.” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM

KAYMAKAMLARA SESLENEN MUĞLA VALİSİ TAVLI''DAHA ÇOK SAHADA OLUN ,VATANDAŞA HİZMET EDİN | Olay Haber
bodrum escort