USD
EURO
ALTIN

GELDİLEERR!SEZONUN İLK İNGİLİZ TURİSTLERİ FETHİYE’YE GELDİ

Sezonun ilk İngiliz turistleri Dalaman’a ve Fethiye’ye geldi Muğla’ya sezonun ilk turist kafilesi bugün akşam saatlerinde İngiltere’den geldi. 154 kişilik kafileyi taşıyan uçak Dalaman Havalimanı’na indi. Uçaktan inen turistler için kokteyl düzenlendi. Bugün Dalaman’ a İngiltere’den iki uçak ile 365 yolcu daha geleceği uçuşların Kasım ayının ilk haftasına kadar devam edeceği belirtildi. İngiliz turistlerden evli […]

GELDİLEERR!SEZONUN İLK İNGİLİZ TURİSTLERİ FETHİYE’YE GELDİ

Sezonun ilk İngiliz turistleri Dalaman’a ve Fethiye’ye geldi

Muğla’ya sezonun ilk turist kafilesi bugün akşam saatlerinde İngiltere’den geldi. 154 kişilik kafileyi taşıyan uçak Dalaman Havalimanı’na indi.

Uçaktan inen turistler için kokteyl düzenlendi. Bugün Dalaman’ a İngiltere’den iki uçak ile 365 yolcu daha geleceği uçuşların Kasım ayının ilk haftasına kadar devam edeceği belirtildi.

İngiliz turistlerden evli ve bir çocuk annesi Clair Howkins “ÜÇ yıl üst üste tatil için Bodrum’a gelmiştik. Bu yıl ilk kez Dalaman’a geliyoruz. Türkiye’ yi seviyoruz. Havalimanı’nda alınan önlemleri yeterli olarak gördük, iyi bir tatil geçireceğimize inanıyorum” dedi. Turistler daha sonra otobüslerle kalacakları otellere hareket etti.

YORUMLAR


    0 YORUM

GELDİLEERR!SEZONUN İLK İNGİLİZ TURİSTLERİ FETHİYE'YE GELDİ | Olay Haber
bodrum escort