USD
EURO
ALTIN

OKULLARDA YÜZ YÜZE EĞİTİM 21 EYLÜL’DE BAŞLANACAK! SAĞLIK BAKANI KOCA’DAN UYARI

Bakan Koca’dan öğrencilere uyarı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, okulların önce uzaktan eğitim ile açılacağını, yüz yüze eğitimin de 21 Eylül’de başlayacağını anımsatarak, “Kurallara uyun. Uymayanları, ‘okulumdan oluyorum’ diyerek uyarın” dedi. Bakan Koca, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili çocuklar ve gençler. Okullar, önce uzaktan eğitimle açılacak. Yüz yüze eğitim, 21 Eylül’de. Sebebi, Koronavirüs salgını. […]

OKULLARDA YÜZ YÜZE EĞİTİM 21 EYLÜL’DE BAŞLANACAK! SAĞLIK BAKANI KOCA’DAN UYARI

Bakan Koca’dan öğrencilere uyarı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, okulların önce uzaktan eğitim ile açılacağını, yüz yüze eğitimin de 21 Eylül’de başlayacağını anımsatarak, “Kurallara uyun. Uymayanları, ‘okulumdan oluyorum’ diyerek uyarın” dedi.

Bakan Koca, sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada, “Sevgili çocuklar ve gençler. Okullar, önce uzaktan eğitimle açılacak. Yüz yüze eğitim, 21 Eylül’de. Sebebi, Koronavirüs salgını. Bu virüs size de bulaşabiliyor. Sizden bir büyüğünüze geçtiğinde onun sağlığını bozuyor. Kurallara uyun. Uymayanları, ‘okulumdan oluyorum’ diyerek uyarın” dedi.

YORUMLAR


    0 YORUM

OKULLARDA YÜZ YÜZE EĞİTİM 21 EYLÜL'DE BAŞLANACAK! SAĞLIK BAKANI KOCA'DAN UYARI | Olay Haber