USD
EURO
ALTIN

BEŞİKTAŞ’IN ŞAMPİYONLAR LİGİ KADROSU AÇIKLANDI!

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi Ön Eleme kadrosu açıklandı! Beşiktaş’ın UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme turu için UEFA’ya bildirilen takım listesi belli oldu. Mensah, N’Sakala ve Welinton listeye dahil edildi. Siyah beyazlılar Yunan temsilcisi PAOK ile karşılaşacak. Beşiktaş’ın, Şampiyonlar Ligi 2’nci ön eleme turunda Yunan ekibi PAOK ile 25 Ağustos Salı günü deplasmanda oynayacağı karşılaşma için […]

BEŞİKTAŞ’IN ŞAMPİYONLAR LİGİ KADROSU AÇIKLANDI!

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi Ön Eleme kadrosu açıklandı!

Beşiktaş’ın UEFA Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme turu için UEFA’ya bildirilen takım listesi belli oldu. Mensah, N’Sakala ve Welinton listeye dahil edildi. Siyah beyazlılar Yunan temsilcisi PAOK ile karşılaşacak.

Beşiktaş’ın, Şampiyonlar Ligi 2’nci ön eleme turunda Yunan ekibi PAOK ile 25 Ağustos Salı günü deplasmanda oynayacağı karşılaşma için UEFA’ya gönderdiği liste belli oldu.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre; UEFA’ya gönderilen kadroda, yeni transferler Mensah, N’Sakala ve Welinton da yer aldı. Listede bulunan oyuncular şunlar:

“Boyd, Ersin, Hasic, Atiba, Erdoğan, Larin, Lens, Ljajic, Mensah, Umut, N’Koudou, N’Sakala, Oğuzhan, Douglas, Roco, Welinton, Dorukhan, Necip, Kartal, Rıdvan, Utku, Vida, Güven, Emre Bilgin (B Listesi)”

YORUMLAR


    0 YORUM

BEŞİKTAŞ'IN ŞAMPİYONLAR LİGİ KADROSU AÇIKLANDI! | Olay Haber