USD
EURO
ALTIN

BAŞKAN ARAS’TAN BODRUMLU OLUN ÇAĞRISI VE EKREM İMAMOĞLU’NA BODRUM TABLOSU

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu bugün makamında ziyaret etti. Ziyaret ve toplantıların sonunda Aras , İmamoğlu’na Bodrum Kalesi manzaralı bir tablo hediye etti. Aras, İmamoğlu ile birlikte olduğu  fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak şunları söyledi. “Bugün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ve İstanbul Planlama Ajansı yöneticileri ile bir […]

BAŞKAN ARAS’TAN BODRUMLU OLUN ÇAĞRISI VE EKREM İMAMOĞLU’NA BODRUM TABLOSU

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu bugün makamında ziyaret etti.

Ziyaret ve toplantıların sonunda Aras , İmamoğlu’na Bodrum Kalesi manzaralı bir tablo hediye etti. Aras, İmamoğlu ile birlikte olduğu  fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşarak şunları söyledi.

“Bugün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ve İstanbul Planlama Ajansı yöneticileri ile bir araya gelerek kentlerimizin geleceğine dair insan ve çevre odaklı politikalarımızı paylaştık. Misafirperverliği için kıymetli başkanıma çok teşekkür ediyorum”

BODRUMLU OLUN!

Aras: İkametgahlarınızı Bodrum’a alın. Bodrum’u Seviyorsan Bodrumlu Ol
Bodrum Belediye Başkanı CHP’ li Ahmet Aras, Gündoğan Mahallesi’ndeki Kızılburun Siteler Platformu’nun Bodrum Belediye Başkanı CHP’ li Ahmet Aras, Gündoğan Mahallesi’ndeki Kızılburun Siteler Platformu’nun değerlendirme toplantısında 17 sitenin yönetim kurulu başkanlarıyla bir araya geldi.

Sitelerde yaz kış yaşayan vatandaşlardan ikametgahlarını Bodrum’a almalarını rica eden Aras, “Bodrum’un kış nüfusuna ayrılan bütçeyle yaz nüfusuna da hizmet etmeye çalışıyoruz. Yılın bir bölümünü veya tamamını ilçemizde geçiren site sakinlerimizden ricam ikametgahlarını Bodrum’a alarak, vereceğimiz hizmetlere destek olmaları. ‘Bodrum’u seviyorsan, Bodrumlu ol’ diyoruz.” diye konuştu.

Başkent Sitesi sosyal tesislerinde gerçekleştirilen toplantıya Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Önder Batmaz, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve Kızılburun Siteler Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Ziya Özük ve platform yöneticileri katıldı(.anterhaber.com)

 

YORUMLAR


    0 YORUM

BAŞKAN ARAS'TAN BODRUMLU OLUN ÇAĞRISI VE EKREM İMAMOĞLU'NA BODRUM TABLOSU | Olay Haber