maltcasino
Araç kiralama evden eve nakliyat BODRUM'DA CUMHURİYET BAYRAMI CUMHURİYET GİBİ GÜZEL KUTLANDI! | Olay Haber
USD
EURO
ALTIN

BODRUM’DA CUMHURİYET BAYRAMI CUMHURİYET GİBİ GÜZEL KUTLANDI!

Cumhuriyetin 97’nci yıldönümünü, Bodrum’da bir dizi etkinlikle kutlandı.Bodrum Belediyesi, Moderatörlüğünü Metin Uca’nın gerçekleştirdiği, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın ve Gazeteci İsmail Saymaz’ın konuk olduğu  “Cumhuriyet ve Hayat Sohbetleri programının ilkini Mausolos Sergi Salonu’nda gerçekleştirdi. Usta sanatçı Müjdat Gezen’in de online olarak katıldığı ve yaklaşık 1.5 saat süren program Bodrum Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı yayınlandı. […]

BODRUM’DA CUMHURİYET BAYRAMI CUMHURİYET GİBİ GÜZEL KUTLANDI!

Cumhuriyetin 97’nci yıldönümünü, Bodrum’da bir dizi etkinlikle kutlandı.Bodrum Belediyesi, Moderatörlüğünü Metin Uca’nın gerçekleştirdiği, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın ve Gazeteci İsmail Saymaz’ın konuk olduğu  “Cumhuriyet ve Hayat Sohbetleri programının ilkini Mausolos Sergi Salonu’nda gerçekleştirdi. Usta sanatçı Müjdat Gezen’in de online olarak katıldığı ve yaklaşık 1.5 saat süren program Bodrum Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı yayınlandı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk yıllarından günümüze, ekonomiden güncel siyasete kadar birçok konunun konuşulduğu programa, Atatürk’ün en sevdiği şarkıları seslendiren Yağmur Akoğlu da renk kattı. Dört gün boyunca Saat 16.30’da Mausolos Sergi Salonu’nda gerçekleştirilecek olan “Cumhuriyet ve Hayat Sohbetleri”, Bodrum Belediyesi’nin Youtube ve Facebook hesaplarından canlı olarak verilmeye devam edecek.

Proğram sonrası Kumbahçe meydanına yürüyerek vatandaşların ve esnafın Cumhuriyet Bayramı’nı kutlayan Ahmet Aras’a Metin Uca ve İsmail Saymaz da eşlik etti.

Kumbahçe Meydanı’nda devam eden, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz,  Belediye Başkanı Ahmet Aras ile Başkan Yardımcıları, Belediye Birim Müdürleri, İlçe Daire Amirleri, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan ve vatandaşların ellerinde Türk Bayraklarıyla katıldığı program Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Aziz şehitlerimiz anısına saygı duruşu ile başladı. Daha sonra Saat 19.23’de hep bir ağızdan İstiklal Marşı okundu.

Bodrum Kalesine yansıtılan lazer gösterisiyle birlikte marşlar ve şarkılarla Kumbahçe Sahiline gelen vatandaşlar hep birlikte Cumhuriyet coşkusunu yaşadı.

Cumhuriyet Bayramı’nda Gölköy denizini pırıl pırıl yaptılar
Muğla’nın Bodrum ilçesinde Denize En Çok Mavi Yakışır kampanyasında Gölköy denizini temizleyen Bodrumlu dalgıçlar iki saat içerisinde 275 kg. atık malzeme topladı. Dalgıçlar etkinlik sonunda denizde Türk bayrağı açarak “Bu ülke hepimizin, Cumhuriyet hepimizin, denizlerimiz hepimizin temiz tutalım, koruyalım” mesajı verdiler.KAYNAK:ANTERHABER.COM

YORUMLAR


    0 YORUM

BODRUM'DA CUMHURİYET BAYRAMI CUMHURİYET GİBİ GÜZEL KUTLANDI! | Olay Haber