maltcasino
Araç kiralama evden eve nakliyat DAMAT BERAT ALBAYRAK GİTTİ YERİNE LÜTFİ ELVAN HAZİNE VE MALİYE BAKANI OLDU | Olay Haber
USD
EURO
ALTIN

DAMAT BERAT ALBAYRAK GİTTİ YERİNE LÜTFİ ELVAN HAZİNE VE MALİYE BAKANI OLDU

Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan oldu Berat Albayrak’ın istifa etmesinin ardından Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan oldu. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık koşullarını gerekçe göstererek istifa ettiğini duyurdu. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan 27 saat sonra konuyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, “Cumhurbaşkanımız tarafından yapılan […]

DAMAT BERAT ALBAYRAK GİTTİ YERİNE LÜTFİ ELVAN HAZİNE VE MALİYE BAKANI OLDU


Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan oldu

Berat Albayrak’ın istifa etmesinin ardından Yeni Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan oldu.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, önceki gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık koşullarını gerekçe göstererek istifa ettiğini duyurdu.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’ndan 27 saat sonra konuyla ilgili açıklama yapıldı. Açıklamada, “Cumhurbaşkanımız tarafından yapılan değerlendirme sonunda, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın görevden af talebi kabul edilmiştir” denildi.

Albayrak’ın istifası sonrası yeni Hazine ve Maliye Bakanı da belli oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Albayrak’ın yerine Lütfi Elvan’ı atadı. Karar Resmi Gazete’de de yayımlandı.

Berat Albayrak Instagram hesabını kapattı

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak, Instagram hesabını kapattı.

adobe lisans satın al

YORUMLAR


    0 YORUM

DAMAT BERAT ALBAYRAK GİTTİ YERİNE LÜTFİ ELVAN HAZİNE VE MALİYE BAKANI OLDU | Olay Haber