maltcasino
Araç kiralama evden eve nakliyat İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ''HALK EKMEK''GERGİNLİĞİ!YENİ BÜFELERE İZİN ÇIKMADI | Olay Haber
USD
EURO
ALTIN

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ”HALK EKMEK”GERGİNLİĞİ!YENİ BÜFELERE İZİN ÇIKMADI

CHP’nin İBB Meclisi’ne sunduğu ve Cumhur İttifakı’nın komisyona sevk ettiği 142 yeni Halk Ekmek büfesi teklifinin bugünkü oturumda gündeme gelmemesi tepkiye yol açtı. İBB Meclisi’nin Aralık ayı bileşiminin son oturumu Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirildi. Oturumda pandemi döneminde ekonomik olarak zor durumda kalan vatandaşlarla destek olmak için oybirliği ile bir dizi karar alındı. Karaların oylanması […]

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ”HALK EKMEK”GERGİNLİĞİ!YENİ BÜFELERE İZİN ÇIKMADI


CHP’nin İBB Meclisi’ne sunduğu ve Cumhur İttifakı’nın komisyona sevk ettiği 142 yeni Halk Ekmek büfesi teklifinin bugünkü oturumda gündeme gelmemesi tepkiye yol açtı.

İBB Meclisi’nin Aralık ayı bileşiminin son oturumu Yenikapı Avrasya Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirildi. Oturumda pandemi döneminde ekonomik olarak zor durumda kalan vatandaşlarla destek olmak için oybirliği ile bir dizi karar alındı.

Karaların oylanması sırasında Halk Ekmek büfesi tartışması çıktı. CHP’nin Pazartesi günü sunduğu 142 Halk Ekmek büfesi önerisinin Hukuk Komisyonu tarafından gündeme gönderilmemesi üzerine başlayan tartışmada ortam gerildi.

“HALK DÜŞMANLIĞI”

CHP’li Tarık Balyalı “Halk Ekmek büfelerini bugün buraya getirmemek halk düşmanlığıdır” diyerek komisyonun çalışmalarını eleştirdi. Komisyonun odacı ve sekreterinin görevinden alınması nedeniyle bu dosyanın çıkartılmadığını söyledi.

Hukuk Komisyonu Başkanı Muhammed Kaynar da 142 büfe ile her sokağın başına bir ‘örgütçü’ yerleştirilmek istendiğini savundu.

grup seks izle

YORUMLAR


    0 YORUM

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE ''HALK EKMEK''GERGİNLİĞİ!YENİ BÜFELERE İZİN ÇIKMADI | Olay Haber