maltcasino
Araç kiralama evden eve nakliyat BEŞİKTAŞ İKİNCİ BAŞKANI AHMET DALGAKIRAN:KAYSERİ'DE YUMRUKLU SALDIRIYA UĞRADIK! | Olay Haber
USD
EURO
ALTIN

BEŞİKTAŞ İKİNCİ BAŞKANI AHMET DALGAKIRAN:KAYSERİ’DE YUMRUKLU SALDIRIYA UĞRADIK!

Beşiktaş’ın Kayserispor ile deplasmanda oynadığı maçın ardından bir milletvekili ve kardeşinin, loca basarak siyah-beyazlı yöneticilere yumruklu saldırıda bulunduğu ileri sürüldü. Beşiktaş kınama yayınladı. Milletvekili konu ile ilgili açıklama yaptı. Süper Lig’in 16. haftasında Beşiktaş, Hes Kablo Kayserispor’u 2-0 mağlup ederek liderlik koltuğuna oturdu. Karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, localarında […]

BEŞİKTAŞ İKİNCİ BAŞKANI AHMET DALGAKIRAN:KAYSERİ’DE YUMRUKLU SALDIRIYA UĞRADIK!

Beşiktaş’ın Kayserispor ile deplasmanda oynadığı maçın ardından bir milletvekili ve kardeşinin, loca basarak siyah-beyazlı yöneticilere yumruklu saldırıda bulunduğu ileri sürüldü. Beşiktaş kınama yayınladı.

Milletvekili konu ile ilgili açıklama yaptı.

Süper Lig’in 16. haftasında Beşiktaş, Hes Kablo Kayserispor’u 2-0 mağlup ederek liderlik koltuğuna oturdu. Karşılaşmanın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, localarında yumruklu saldırıya uğradıklarını söyledi.

Maçın son düdüğünün ardından bir milletvekili ve kardeşinin localarını bastığını belirten Dalgakıran “Burada çok vahim bir olay yaşadık. Son dakikalardaki gerginlikten sonra, yöneticilerimizin locası, Türkiye Cumhuriyeti Milletvekili sıfatı taşıyan bir şahıs ve kardeşi tarafından basıldı. Biri yönetici, biri görevli iki arkadaşımız yumruklandı. Bu çok acı bir şey… Burası ‘Patagonya’ değil… Biz derhal o milletvekili ve kardeşinden davacı olacağız. Kamera kayıtlarını istedik. Gereken şekilde bütün takibimizi yapacağız” dedi.

“SOKAK KABADAYISI GİBİ…”

Beşiktaş camiasının bu yaşanan olayın hesabını soracağının da altını çizen Dalgakıran “Bu ülkenin parlamentosunda, bu halkı, bu milleti temsil eden insanların, sokak kabadayısı gibi loca basıp, insanları dövmeye kalkması… Bu büyük camia bunun bedelini sorar. Soracağız da… Bu tür saldırılarda bulunanlar, mutlaka ve mutlaka cezalandırılmalı. Biz Beşiktaş camiası olarak bunu çok yakından takip edeceğiz. ” ifadelerini kullandı.

Kayserispor yöneticilerinin olayla hiçbir ilgisi olmadığının da altını çizen Dalgakıran “Kayserispor yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Kayseri ve Kayserispor yönetimiyle hiçbir sorunumuz yok. Bizi çok iyi ağırladılar. Son derece misafirperverlerdi. Bu olayın Kayserispor yöneticileriyle ilgisi yok” şeklinde konuştu.

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, Kayserispor maçının ardından “Yönetici arkadaşlarımızın locası, milletvekili sıfatı taşıyan bir şahıs ve kardeşi tarafından basıldı ve yumruklandı” ifadelerini kullandı.

MİLLETVEKİLİ ERSOY: YUMRUK ATAN TARAF BİZ DEĞİLİZ

Kayserispor-Beşiktaş karşılaşmasının ardından Kadir Has Stadyumu’nun çıkışında açıklamalarda bulunan Beşiktaş Yöneticisi Adnan Dalgakıran’ın yaptığı açıklamaya, Milletvekili Baki Ersoy’dan yanıt verdi. İHA’da yer alan habere göre Ersoy yaptığı açıklamada, “Kimse Beşiktaş Spor Kulübü’nün locasını basmadı. Bu konuyla ilgili kamera kayıtları mevcuttur. Loca basan taraf biz değil, aksine onlardır. Çıkan arbedede kimin ne yaptığını görmedim ancak yumruk atan taraf biz değiliz” ifadelerini kullandı.

Mustafa Tokgöz: Hakemin penaltı kararları doğruydu.

Kayserispor Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz “Daha önce hakemleri çok fazla eleştirdim ama bu karşılaşmada verilen penaltının bir benzeri daha önce bize de verilmişti. Bence hakem kararları bugün doğruydu.” ifadelerini kullandı..haberturk.com

YORUMLAR


    0 YORUM

BEŞİKTAŞ İKİNCİ BAŞKANI AHMET DALGAKIRAN:KAYSERİ'DE YUMRUKLU SALDIRIYA UĞRADIK! | Olay Haber