maltcasino
Araç kiralama evden eve nakliyat CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KARSAN'IN SÜRÜCÜSÜZ OTOBÜSÜNÜ TEST ETTİ | Olay Haber
USD
EURO
ALTIN

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KARSAN’IN SÜRÜCÜSÜZ OTOBÜSÜNÜ TEST ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sürücüsüz otobüs testi  Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyanın ilk elektrikli seri üretim ve sürücüsüz otobüsünün tanıtım programına katıldı. Erdoğan yolculuk sırasında, “Kabine toplantımıza mühendislerimizce geliştirilen dünyanın ilk seri üretim 4. seviye sürücüsüz elektrikli otobüsü Atak Electric’le gidiyoruz.” ifadelerini kullandı. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısına, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen dünyanın ilk seri üretim 4. seviye […]

CUMHURBAŞKANI  ERDOĞAN KARSAN’IN SÜRÜCÜSÜZ OTOBÜSÜNÜ TEST ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sürücüsüz otobüs testi

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyanın ilk elektrikli seri üretim ve sürücüsüz otobüsünün tanıtım programına katıldı. Erdoğan yolculuk sırasında, “Kabine toplantımıza mühendislerimizce geliştirilen dünyanın ilk seri üretim 4. seviye sürücüsüz elektrikli otobüsü Atak Electric’le gidiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısına, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen dünyanın ilk seri üretim 4. seviye sürücüsüz elektrikli otobüsü Atak Electric ile gittiklerini bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerinden satır başları:

Ülkemiz için bir iftihar durumu söz konusu. Ben Karsan’ı tebrik ediyorum. Seri üretimle birlikte dünyaya Türkiye’nin adını bu konuda duyuracaktır. İklim değişikliğiyle ilgili Amerika bir adım atarsa biz de atarız. Biz hiçbir zaman bu konuda geride kalmayız. Geçenlerde Elon Musk’la bir bir görüşmem oldu. Bu konuları kendileriyle de görüşmeye hazırız. Tebrik ediyorum. Yakın zamanda yollarda da göreceğiz. Önemli olan sürümden kazanabilmek için rakamlar ne kadar olacak.

YORUMLAR


    0 YORUM

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KARSAN'IN SÜRÜCÜSÜZ OTOBÜSÜNÜ TEST ETTİ | Olay Haber