maltcasino
Araç kiralama evden eve nakliyat HADİ GARİ YAZ GELİYOR MUĞLA ,TURUNCUDAN MAVİYE.. | Olay Haber
USD
EURO
ALTIN

HADİ GARİ YAZ GELİYOR MUĞLA ,TURUNCUDAN MAVİYE..

Muğla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, tüm resmi ve özel kuruluşlarda “Yaz geliyor Muğla, turuncudan maviye” mottosuyla sıkı tedbirlere ilave olarak kontrollü normalleşme sürecinde covid salgınıyla mücadele başlatılmasını istedi. Muğla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü corona virüsü salgınıyla mücadele kapsamında ülke genelinde “Yaz geliyor Muğla, turuncudan maviye” mottosuyla çalışma başlattı. Aile, Çalışma […]

HADİ GARİ YAZ GELİYOR MUĞLA ,TURUNCUDAN MAVİYE..

Muğla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, tüm resmi ve özel kuruluşlarda “Yaz geliyor Muğla, turuncudan maviye” mottosuyla sıkı tedbirlere ilave olarak kontrollü normalleşme sürecinde covid salgınıyla mücadele başlatılmasını istedi.

Muğla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü corona virüsü salgınıyla mücadele kapsamında ülke genelinde “Yaz geliyor Muğla, turuncudan maviye” mottosuyla çalışma başlattı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler müdürlükleri kendilerine bağlı tüm resmi ve özel kuruluşlara yazı göndererek sıkı tedbirlere ilave olarak kontrollü normalleşme sürecinde covid salgınıyla mücadele başlatılmasını istedi.

ÜLKE GENELİNE YAZI GÖNDERİLDİ

“Corona virüsü salgınıyla mücadele kapsamında ülke genelinde 1 Mart tarihinden itibaren kontrollü normalleşme süreci başlamıştır” ifadelerinin kullanıldığı açıklamada, “Özlem duyduğumuz her şeye kavuşmanın elimizde olduğu yeni dönemde normalleşmek için herkese görevler düşmekte. Bu kapsamda,  Muğla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı tüm resmi ve özel kuruluşlarda ‘Yaz geliyor Muğla, turuncudan maviye’ mottosuyla sıkı tedbirlere ilave olarak kontrollü normalleşme sürecinde covid salgınıyla mücadele başlamıştır.
Bu etkin mücadele ile birlikte Muğla ilimizi maviye boyuyoruz. Unutmayalım corona virüsü  alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir” denildi.MELİS ANTER

YORUMLAR


    0 YORUM

HADİ GARİ YAZ GELİYOR MUĞLA ,TURUNCUDAN MAVİYE.. | Olay Haber