USD
EURO
ALTIN

BEYAZ SARAYI ÇILGINA ÇEVİRMİŞTİ!İŞTE ÇIPLAK MELANİA’NIN GÖRÜNTÜLERİ 19 Ekim 2018

Beyaz Saray ateş püskürmüştü! Çıplak Melania ortaya çıktı!

Oval Ofis’te Melania Trump’a benzeyen bir kadının çırılçıplak dans ettiği görüntüler tartışma yarattı. Klipte Trump’a benzerliğiyle dikkat çeken kadının kimliği de ortaya çıktı.

 Beyaz Saray ateş püskürmüştü! Çıplak Melania ortaya çıktı.
ABD, son dönemin ünlü rapçilerinden T.I.’ın yeni albümü Dime Trap’i tanıtmak için Twitter’da paylaştığı videoyu konuşuyor. 1 dakikalık video, ABD Başkanı Donald Trump’ın Beyaz Saray’dan ayrıldığını gösteren arşiv görüntüleriyle başlıyor.
Trump’ın helikopteri havalandıktan sonra kamera Oval Ofis’e dönüyor ve takım elbise içindeki T.I. izleyicinin karşısına çıkıyor. Daha sonra masaya oturan T.I.’ın karşısına Melania Trump’a benzeyen bir kadın geliyor.

Kadın, First Lady’nin bu yılın başında tartışma yaratan ceketini giyerken görülüyor. ABD Başkanı Trump’ın göçmen aileleri ayırma kararı sonrasında basın mensuplarının karşısında sırtında kocaman boyutlarda, “Ben gerçekten umursamıyorum, peki ya sen?” yazıyordu. Klipte T.I.’ın karşısına çıkan kadın bir anda soyunuyor ve dans etmeye başlıyor.

Şarkıcının paylaştığı video kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlenirken, sosyal medyayı karıştırdı. Birçok kullanıcı videoyu saldırgan ve kadınları aşağılamaya yönelik bulurken, Beyaz Saray da videoyla ilgili bir açıklama yaptı. First Lady’nin Basın Sözcüsü Stephanie Grisham, “Bu nasıl kabul edilebilir? Bu iğrenç, boykot edilmesi gerek” ifadelerini kullandı.

Öte yandan olay yaratan klipteki kadın dansçının kim olduğu da ortaya çıktı. Kanadalı model ve oyuncu Melanie Marden, klipteki görüntüleri ve kendi rolüyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Marden,Instagram’dan yaptığı açıklamada, klipteki rolü nedeniyle sosyal medyadan kendisine yönelik nefret ve tehdit söylemleriyle karşılaştığını söyledi.

Marden, “Bu benim için yaratıcı bir seçimdi ve aynı zamanda kadınları güçlendirmek için bir fırsattı. Cesur, korkusuz olmak ve hayatımda ilk kez çıplaklık gerektiren bir rolü oynamak istedim. Beden utanılacak bir şey değildir” dedi.medyaradar.com

BEYAZ SARAYI ÇILGINA ÇEVİRMİŞTİ!İŞTE ÇIPLAK MELANİA'NIN GÖRÜNTÜLERİ | Olay Haber
Google Analytics Alternative bayan escort

asansörlü nakliyat, araç kiralama istanbul